Warunki korzystania


 1. Wstęp

  Ta strona jest obsługiwana przez "TextFromToSpeech". Terminy "my", "nas", oraz "nasz" odnoszą się do "TextFromToSpeech". Korzystanie z naszej strony internetowej podlega następującym warunkom użytkowania, które mogą się zmieniać od czasu do czasu ("Warunki"). Niniejsze Warunki należy czytać w połączeniu z innymi warunkami zamieszczonymi na stronach naszej witryny. Przeczytaj uważnie niniejsze Warunki. Niniejsze warunki dotyczą wszystkich użytkowników naszej witryny, w tym zwykłych odwiedzających witrynę, klientów, sprzedawców, dostawców i/lub użytkowników, którzy tworzą treść. Odwiedzając naszą stronę internetową i korzystając z niej, potwierdzasz zgodę na niniejsze Warunki i naszą Politykę prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na niniejsze Warunki lub naszą Politykę prywatności, nie możesz korzystać z naszej strony internetowej, korzystać z usług świadczonych przez naszą stronę internetową lub dokonywać płatności na naszej stronie internetowej.

 2. Korzystanie z naszej strony internetowej

  Zgadzasz się korzystać z naszej strony internetowej do celów zgodnych z prawem i nie korzystać z witryny do celów nieautoryzowanych lub niezgodnych z prawem, w szczególności z naruszeniem jakichkolwiek praw własności intelektualnej lub prywatności. Akceptując niniejsze Warunki, potwierdzasz i gwarantujesz, że osiągnąłeś wiek pełnoletności ustanowiony w kraju zamieszkania i masz prawo do zawarcia umowy.

  Zgadzasz się nie korzystać z naszej strony internetowej do prowadzenia jakichkolwiek działań, które mogą skutkować przestępstwem administracyjnym lub karnym lub naruszeniem jakiegokolwiek prawa. Zgadzasz się nie zakłócać działania naszej strony internetowej, nie naruszać funkcji bezpieczeństwa i nie próbować uzyskać nieautoryzowanego dostępu do naszych systemów.

  Zgadzasz się podać nam dokładne dane osobowe, takie jak adres e-mail i inne dane kontaktowe, aby zrealizować zamówienie lub skontaktować się z Tobą. Zgadzasz się aktualizować swoje konto i dane osobowe w odpowiednim czasie. Udzielasz nam prawa do gromadzenia i wykorzystywania tych informacji do kontaktowania się z Tobą zgodnie z naszą Polityką prywatności.

 3. Основні положення

  Ми маємо право відмовити в наданні послуг будь-якій особі з будь-якої причини й у будь-який момент. Ми залишаємо за собою право в будь-який момент без попереднього сповіщення вносити будь-які зміни, тимчасово припиняти або остаточно зупинити роботу будь-якого елемента сайту. Ми також можемо накладати будь-які інші умови або обмеження на використання нашого веб-сайту. Ви погоджуєтеся регулярно ознайомлюватися з цими Умовами, і подальше використання вами веб-сайту означатиме вашу згоду з усіма такими змінами.

  Ви погоджуєтеся з тим, що ми не будемо нести відповідальності перед вами або будь-якою третьою особою за будь-яку зміну, тимчасове припинення або остаточну зупинку роботи веб-сайту або будь-якої іншої послуги, контенту, функції або товару, пропонованого на нашому веб-сайті.

 4. Товари або послуги

  Ми залишаємо за собою право обмежувати продаж наших товарів або послуг будь-якій особі, географічному регіонові або юрисдикції.

  Ціни на наші послуги можуть бути змінені без попереднього сповіщення. Усі ціни на сайті наведено в доларах США, якщо не зазначено іншого.

  Ми залишаємо за собою право обмежувати або забороняти замовлення, які, на нашу думку, розміщують дилери, посередники або дистриб’ютори. Якщо ми вирішимо, що ви зробили фіктивне або шахрайське замовлення, ми можемо анулювати його та проінформувати про це компетентні органи.

 5. Посилання на сторонні веб-сайти

  Посилання на сторонні веб-сайти надаються в інтересах або для зручності відвідувачів нашого веб-сайту. Ми не контролюємо, не схвалюємо, не перевіряємо та не несемо відповідальності за будь-які посилання на сторонні веб-сайти, розміщені на нашому веб-сайті, а також за контент, товари або послуги, які пропонуються на цих веб-сайтах. Перехід на будь-який сторонній сайт здійснюється на ваш страх і ризик, і ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, пов’язані з таким переходом. Посилання на сторонні веб-сайти, на яких можна завантажити програмне забезпечення, надаються виключно для вашої зручності, і ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або наслідки пов’язані із завантаженням такого програмного забезпечення. Використання будь-якого завантаженого програмного забезпечення регламентується умовами ліцензійної угоди (якщо така існує), що додається до програмного забезпечення або постачається разом з ним.

 6. Коментарі, відгуки та інші матеріали користувачів

  Ви несете відповідальність за інформацію, облікові записи, відгуки, повідомлення, коментарі та будь-який інший контент (спільно іменований "Контент"), який ви публікуєте й поширюєте або який ви розповсюджуєте на нашому веб-сайті або за допомогою доступних на нашому веб-сайті сервісів. Ви несете повну відповідальність за весь Контент, зокрема, без обмежень, щодо його законності, права власності на товарний знак, авторських прав та інших прав інтелектуальної власності.

  Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо відредагувати, задаптувати, змінити, відтворити, опублікувати або поширити будь-який Контент, наданий вами у відповідь на наш запит. Ви також погоджуєтеся з тим, що ми не зобов’язані зберігати конфіденційність, виплачувати компенсацію, або реагувати на будь-який Контент.

  Ви зобов'язуєтеся не публікувати, не поширювати й не відтворювати будь-який Контент, захищений авторським правом, торговою маркою, патентом або будь-яким іншим правом інтелектуальної власності, без одержання дозволу власника цих прав. Ви зобов'язуєтеся не поширювати Контент незаконного, образливого або непристойного характеру, а також Контент, який містить шкідливі програми або комп’ютерні віруси, які можуть вплинути на роботу нашого веб-сайту. Ви нестимете повну відповідальність за будь-який створений вами Контент, а також за його точність. Ми не несемо ніякої відповідальності та ніяких зобов’язань щодо будь-якого Контенту, який розміщується вами або третіми особами.

  Ми залишаємо за собою право позбавити вас можливості розміщувати будь-який Контент на нашому веб-сайті, а також можемо усунути та/або видалити будь-який Контент, якщо, на нашу думку, він має неприпустимий характер. Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо усувати та/або видаляти ваш Контент, і відмовляєтеся від будь-яких претензій до нас через усунення та/або видалення вашого Контенту.

 7. Ваша особиста інформація

  Щоб дізнатися більше про те, як ми збираємо, використовуємо та поширюємо вашу особисту інформацію, ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності.

 8. Помилки й упущення

  Зверніть увагу, що будь-яка частина матеріалів, наявних на нашому веб-сайті, може містити технічні неточності або помилки, а також бути неповною або застарілою. Ми залишаємо за собою право виправляти помилки, неточності й упущення, а також змінювати або оновлювати інформацію в будь-який час без сповіщення про такі зміни (зокрема після здійснення замовлення). Такі помилки, неточності або упущення можуть стосуватися опису товару або послуги, ціни, можливості надання товару або послуги та їх наявності, і ми залишаємо за собою право скасувати або відхилити будь-яке замовлення, розміщене за наявності недостовірної інформації щодо цін або наявності товару або послуги, тією мірою, наскільки це передбачено відповідним законодавством.

  Ми не зобов’язані оновлювати, змінювати або уточнювати інформацію, що міститься на нашому веб-сайті, за винятком випадків, передбачених законом.

 9. Політика повернення коштів

  Ми не повертаємо коштів, унесених на рахунок.

  Ми не несемо відповідальності за неточно або неправильно транскрибовані файли або за будь-які інші результати використання вами нашого сервісу або будь-яких його функцій. У будь-яких таких випадках ми не здійснюємо повернення коштів.

 10. Реклама

  На нашому веб-сайті ми використовуємо рекламні послуги й товари, що надаються сторонніми постачальниками послуг. Ми не несемо відповідальності за зміст рекламних матеріалів.

 11. Обмеження відповідальності та відмова від відповідальності

  Ви несете повну відповідальність і приймаєте всі ризики щодо використання вами нашого веб-сайту, який надається на умовах "як є", без будь-яких гарантій, зобов’язань чи пояснень, явних або тих, що маються на увазі, стосовно до інформації, отриманої через цей веб-сайт, включно, без обмежень, з усім контентом і матеріалами, а також функціями та послугами, що надаються на нашому веб-сайті без будь-яких гарантій, не гарантуючи доступності, точності, повноти або корисності контенту або інформації, без гарантії безперебійного доступу та законності права власності, не гарантуючи непорушення прав інтелектуальної власності, комерційної цінності або придатності для конкретної мети. Ми не гарантуємо, що наш веб-сайт, його функціонування, контент, матеріали та надавані послуги будуть безпечними, надійними, безперебійними, своєчасними, точними й безпомилковими, що помилки будуть виправлені, і ми не гарантуємо, що наші сервери не містять вірусів або інших шкідливих компонентів.

  Ви використовуєте наш веб-сайт на свій страх і ризик і берете на себе повну відповідальність за будь-які витрати та/або втрати, пов’язані з використанням нашого веб-сайту. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, пов’язані з використанням нашого веб-сайту.

  Ні ми, ні наші афілійовані особи, ні відповідні постачальники контенту або послуг, ні наші або їхні директори, посадові особи, агенти, підрядники, постачальники або працівники не несуть жодної відповідальності за будь-які збитки, втрати, рекламації, прямі, непрямі, випадкові, особливі збитки будь-якого характеру, включно з утраченим прибутком, утратою доходу, заощаджень, даних або будь-яким подібним збитком, як на основі договору, так і на основі правопорушення (включно через недбалість), безумовної або іншої відповідальності, що виникає через використання вами або неможливість використання нашого веб-сайту, контенту, матеріалів або функціональності веб-сайту, навіть якщо ми повідомлені про можливість такого збитку.

 12. Застосовне законодавство

  Юридична дія, тлумачення та виконання цієї Угоди регламентуються в усіх аспектах законодавством України, без застосування принципів колізійного права, які могли б призвести до застосування матеріального права іншої юрисдикції. Цим Клієнт погоджується, що будь-який позов, розгляд або претензія до нього у зв'язку із цією Угодою пред'являтимуться до розгляду та приводитимуться у виконання в судах міста Києва, Україна, та безумовно підпорядковується такій виключній юрисдикції. Клієнт визнає виключність такої юрисдикції та відмовляється від будь-яких заперечень щодо розгляду відповідних справ у таких судах.

 13. Основна мова

  Сторони визнають, що ця Угода може бути перекладена різними мовами. У разі будь-яких розбіжностей Сторони визнають, що версія англійською мовою матиме переважну силу.

 14. Повнота Угоди

  Умови та будь-які згадані в них документи є повною угодою між вами й нами щодо предмета цих Умов і замінює собою попередні угоди між вами й нами, зобов’язання або пропозиції, як письмові, так і усні. Як ви, так і ми визнаємо, що, приймаючи ці Умови, ні ви, ні ми не можемо виходити з будь-яких угод, зобов’язань або пропозицій, даних іншою стороною як у письмовій, так і в усній формі до прийняття цих Умов, крім випадків, прямо зазначених в Умовах.

 15. Відмова від прав

  Відсутність реалізації нами будь-якого права або положення цих Умов не призводить до нашої відмови від реалізації такого права або положення. Наша відмова від пред'явлення певної претензії не призводить до відмови від предв'явлення будь-яких подальших претензій. Будь-яка наша відмова від будь-якого права матиме законну силу лише в тому разі, якщо ми повідомимо вам про неї в письмовій формі.

 16. Автономність положень

  Якщо компетентні органи визнають будь-яке положення цих Умов недійсним або нездійсненним, таке положення буде вилучено з Умов у тому обсязі, у якому воно було визнане недійсним або нездійсненним, при цьому інші положення цих Умов не втратять чинності.

 17. Питання та проблеми

  Будь ласка, надсилайте всі питання, коментарі й відгуки на нашу електронну пошту [email protected] або використовуйте форму зворотного зв’язку.

Політика конфіденційності

Ми прагнемо підтримувати точність, конфіденційність і безпеку вашої особистої інформації ("Особиста інформація"). Як частина цього зобов’язання наша політика конфіденційності регулює наші дії, пов’язані зі збором, використанням і розкриттям вашої Особистої інформації.

 1. Вступ

  Ми несемо відповідальність за зберігання й захист вашої Особистої інформації, яка перебуває під нашим контролем. Ми призначили відповідальних осіб за виконання нашої Політики конфіденційності.

 2. Визначення цілей

  Ми збираємо, використовуємо та розкриваємо вашу Особисту інформацію з метою надання необхідних вам товарів або послуг, а також для пропозиції додаткових товарів і послуг, які, на нашу думку, можуть зацікавити вас. До або під час збору Особистої інформації ми визначаємо цілі, для яких така інформація збирається. За певних обставин мета збору інформації може бути очевидна, а ваша згода може випливати автоматично: наприклад, коли ваші ім’я, адреса та платіжна інформація є частиною процесу замовлення.

 3. Zgoda

  Zapoznanie się i zgoda jest wymagana do gromadzenia, wykorzystywania lub ujawniania danych osobowych, z wyjątkiem przypadków przewidzianych lub dozwolonych przez prawo. Podanie nam danych osobowych jest twoim wyborem. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednak jeśli ich nie podasz, w niektórych przypadkach nie będziemy w stanie dostarczyć Ci naszych produktów lub usług. Nie wymagamy Twojej zgody na zbieranie, wykorzystywanie lub ujawnianie informacji jako warunek wstępny dostarczenia Ci produktu lub usługi, chyba że zgoda jest wymagana w celu zapewnienia Ci takiego produktu lub usługi.

 4. Ograniczenia w zbieraniu informacji

  Wszystkie gromadzone przez nas dane osobowe będą ograniczone do danych niezbędnych do osiągnięcia naszych określonych celów. Za twoją zgodą będziemy gromadzić dane osobowe od ciebie osobiście, telefonicznie lub korespondencyjnie za pośrednictwem poczty elektronicznej, faksu lub Internetu.

 5. Ograniczenia dotyczące wykorzystania, ujawniania i przechowywania informacji

  Dane osobowe mogą być wykorzystywane i ujawniane wyłącznie w celu ich gromadzenia, chyba że wyraziłeś zgodę na inne lub z wyjątkiem przypadków przewidzianych lub dozwolonych przez prawo. Dane osobowe są przechowywane tylko przez czas niezbędny do osiągnięcia celu, dla którego takie informacje zostały zgromadzone, lub zgodnie z prawem.

 6. Precyzja

  Dane osobowe są przechowywane w dokładnej, kompletnej i aktualnej formie niezbędnej do osiągnięcia celów ich wykorzystania.

 7. Ochrona danych osobowych klienta

  Dane osobowe są chronione za pomocą środków bezpieczeństwa, które odpowiadają poziomowi poufności takich informacji. Podejmujemy wszelkie uzasadnione kroki w celu ochrony danych osobowych przed utratą, nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem.

 8. Otwartość

  Dostarczamy informacje o naszych zasadach i metodach zarządzania danymi osobowymi.

 9. Dostęp klienta

  Na żądanie zostaniesz poinformowany o istnieniu, wykorzystaniu i ujawnieniu Twoich Danych osobowych oraz będziesz mieć do nich dostęp. Możesz zweryfikować dokładność i kompletność swoich danych osobowych i, jeśli to konieczne, poprosić o ich zmianę. Jednak w niektórych okolicznościach przewidzianych przez prawo nie możemy ujawnić Ci niektórych informacji. Na przykład nie możemy ujawniać informacji o tobie, jeśli wspominają o nich inne osoby lub istnieją ograniczenia bezpieczeństwa, prawne lub handlowe.

 10. Handling Customer Complaints and Suggestions

  You may direct any questions or enquiries with respect to our privacy policy or our practices by contacting [email protected].

 11. Cookies

  Plik "cookie" – to mały plik danych, który witryna internetowa wysyła na komputer i jest przechowywany na dysku twardym podczas odwiedzania niektórych stron w naszej witrynie. Możemy wykorzystywać pliki "cookie" w celu poprawy funkcjonalności naszej strony internetowej i dla spersonalizowanych możliwości pracy w Internecie dla odwiedzających naszej strony internetowej.

  Pliki "cookie" są powszechnie używane przez właścicieli witryn, a większość przeglądarek internetowych jest od początku skonfigurowana tak, aby automatycznie akceptować pliki "cookie". Możesz skonfigurować ustawienia przeglądarki internetowej, aby uniemożliwić otrzymywanie lub wysyłanie plików "cookie". Pamiętaj, że jeśli zabronisz nam umieszczać pliki "cookie" lub je wyłączysz, może to wpłynąć na optymalną wydajność naszej witryny.

 12. Witryny stron trzecich

  Nasza strona internetowa może zawierać linki do stron internetowych osób trzecich, które nie podlegają naszej polityce prywatności. Chociaż staramy się udostępniać linki tylko do witryn o wysokich standardach prywatności, nasza polityka prywatności nie będzie miała zastosowania po opuszczeniu naszej witryny. Ponadto nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności stron internetowych osób trzecich. Zachęcamy do zapoznania się z polityką prywatności witryn stron trzecich, aby dowiedzieć się o gromadzeniu, wykorzystywaniu i ujawnianiu danych osobowych.